Popis

První focení s novým Canonem 100-400mm
Facebook stránka

Popis utkání:
V ideálním fotbalovém počasí jsme se sešli u 21. kola středočeské I.B třídy, kdy nám byl soupeřem tým z Kondrace, který prožívá podobnou sezönu jako my. Totiž na houpačce, jeden zápas výhra a spokojenost a poté trochu rozpaky.

Zápas to byl notně vyrovnaný, ale začátek patřil domácímu týmu. Po pár minutách se vytáhl do výšky Milan Nousek, ale jeho hlavička skončila na břevně. Poté bratři Nouskové umně kombinovali před vápnem, ale poslední přihrávku uhasil kondracký stoper. Poté měla hostující obrana starosti s obsazováním a třikrát tzv. propadla. Poprvé se ještě Marcel Nousek umotal na vápně, ale poté vysunul Sedláček nikým neatakovaného Tomáše Pištěka, který si v klidu došel do vápna a zakončil s klidným srdcem k tyči. Poté se navlas stejná situace opakovala jen s tím rozdílem, že zakončující byl Marcel a při zakončení bohužel trefil golmanovi nohy. Poté se hrálo ve středu pole a když už se zdálo, že se půjde za našeho vedení do kabin, přišlo několik zajímavých situací. Nejprve si poradil pravý bek Kondrace s naší obranou a krásnou střelou nedal Ryšavému šanci. 1:1. Poté centroval Tomáš Pištěk, ale jeho centr v malém vápně netrefil Marcel Nousek do sítě. Poté centr z druhé strany, ale Marcel opět v ještě výraznější pozici neskóruje.
Druhý poločas se zdálo, že se hraje spíše na naší polovině. Jenomže hned po příchodu na hřiště skóroval po rohu Tomáš Pištěk, když vrátil do brány odražený balon. Ale pak hráli hlavně hosté a že neměli převahu pouze platonická, to se potvrdilo v desáté minutě. Hosté se pěkně prokombinovali středem hřiště, ale samostatný únik bravůrně kryl dnes vynikající Ryšavý. Poté přišly tři gólovky do naší ne zrovna ideálně pracující obrany. Jenomže Ryšavý odmítl lovit z brány další banány a hostující hráči se mohli vztekat sami na sebe. Poté se na hřišti přiostřilo hlavně ze strany hostů, kteří neunášeli situaci a zbytečně naše hráče atakovali za hranicí pravidel. A proto, že se jim v závěru nedařilo v kombinaci, unikl stoperům Milan Nousek. Jenomže byl ve vápně ztažen za dres a kopala se desítka. K ní se postavil Milan Nousek a s přehledem umístil svůj projektil za pravou tyč. 3:1 a utkání se již dohrávalo.
Vyrovnané utkání týmu ze středu tabulky, šťastnější tentokrát byli domácí, ale hosté se určitě nemají za co stydět. Příští týden jedeme na zápas do posledních Chocerad, kteří snad nevyhráli tolik utkání jako dnes již druholigoví Bohemians.